RezerwacjaZamknij

Nowość w naszym salonie!

Rewolucja w walce z wypadającymi włosami!

NAJCZESCIEJ NAGRADZANA MARKA DO WŁOSOW PRZERZEDZONYCH W USA

Nioxin to amerykańska marka założona w 1987r. we współpracy ze specjalistami różnych dziedzin, m.in. dermatologii i trychologii. Główne cele produktów marki Nioxin to oczyszczanie i odżywianie skóry głowy, wzmacnianie mieszków włosowych i regeneracja struktury włosów.

Preparaty Nioxin swoim działaniem wyraźnie poprawiają kondycję włosów łamliwych, zniszczonych, przerzedzonych, osłabionych, rozdwajających się. Wzmacniają ich strukturę chroniąc przed mechanicznymi i fizycznymi uszkodzeniami oraz pomagają utrzymać równowagę hydrolipidową skóry głowy.

Zdaniem twórców tych preparatów, to właśnie skóra głowy i jej zdrowie mają kluczowe znaczenie dla takich problemów z włosami, jak nadmiernie przetłuszczanie, łojotok czy łupież. Traktuje skórę głowy i jej potrzeby dokładnie tak jak cerę, która ma specyficzne potrzeby i różne problemy. Dlatego, by jak najdłużej cieszyć się piękną, bujną fryzurą należy zacząć od podstaw i zaopiekować się właściwie skórą swojej głowy.

Produkty Nioxin są podzielone na kilka linii:

Thinning Hair System Kits – to 6 niezwykle skutecznych kuracji przeznaczonych do osiągania konkretnych rezultatów.

Scalp Renew – kuracja anti-aging (dermabrazja) dostępna tylko w wybranych salonach + Kuracja Nioxin Density Protection przeciw łamliwości włosów do użytku domowego.

Intensive Treatment – ze zwiększoną intensywnością, Serum Hair Booster i Maska Deep Repair.

Należy podkreślić, że marka Nioxin odniosła sukces w badaniach klinicznych i ankietach konsumenckich (ponad 70% respondentów zauważyło widoczną poprawę już w ciągu pierwszego miesiąca).

Nie jest tajemnicą, że walka z łysieniem jest niezwykle trudna. Jeśli jednak szybko zostaną rozpoznane objawy i podjęte odpowiednie działania, można uniknąć konieczności poddania się terapii chirurgicznej.

Marka Nioxin to najlepszy wybór dla osób, które obawiają się łysienia, poszukują kosmetyków o najwyższej jakości i marzą o pięknych, gęstych włosach.

Skuteczność działania produktów Nioxin, polega na spersonalizowanym działaniu. Dlatego też ważne jest dobre dopasowanie produktów do problemu. W naszych salonach po dokładnym zbadaniu, przy użyciu mikrokamery trychologicznej, pomożemy dobrać najwłaściwszą kurację.

Produkty marki Nioxin już u Nas!