RezerwacjaZamknij

Firma nasza powstała w 2000 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze klientów, dla których ważny jest wysoki poziom usług, profesjonalizm oraz najwyższej jakości kosmetyki.

Aby realizować założone cele, staramy się zapewnić Naszym klientom usługę wykonaną przez wysokiej klasy specjalistów, przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków i zgodnie z bieżącymi trendami mody. Pragnąc aby włosy naszych klientów były zawsze zdrowe i pełne blasku, zdecydowaliśmy się na wybór kosmetyków i farb firmy Wella, uzupełniając ich ofertę wybranymi produktami innych renomowanych producentów.

Są to produkty reprezentujące najwyższą światową jakość, a firma Wella kształtuje nowe style koloryzacji i stylizacji. Poprzez współpracę i szkolenia możemy na bieżąco oferować nowości ze świata fryzjerstwa i modny styl, który jest jednym z wyznaczników naszej pracy

Sprawność

Zależy nam na Państwa czasie, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby Państwa czas oczekiwania na naszą usługę był możliwie najkrótszy.

Efektywność

Cały nasz personel posiada, co najmniej kilku letnie doświadczenie, dzięki czemu nieprzerwanie od wielu lat oferujemy Państwu wysoką, jakość naszych usług. Jest to najważniejszy fundament naszego studia.

Skuteczność

Nasza firma istnieje od 18 lat sukcesywnie powiększając ilość zadowolonych klientów. Przez ten okres czasu nasi pracownicy nabrali doświadczenia, którego znaczna część zakładów fryzjerskich może nam jedynie pozazdrościć. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez wiodące firmy fryzjerskie takie jak Wella tak, aby nasze usługi wykonywane były przy użyciu najnowszych technik fryzjerskich z całego świata.