RezerwacjaZamknij

Keratynowe prostowanie włosów, to najlepszy sposób na przywrócenie pięknych, miękkich i lśniących włosów. Chociaż sama nazwa jest tajemnicza, keratyna jest niczym innym, jak podstawowym budulcem włosa. Zabiegi z użyciem keratyny odżywiają kompleksowo włosy oraz pozytywnie wpływają na kondycję włosów nadając im połysku i sprężystości. Profesjonalne nałożenie preparatu zapobiega wysuszaniu włosów oraz obniża ich łamliwość i podatność na negatywne czynniki jak temperatura, wilgoć, promienie słoneczne czy chemia kosmetyczna. Usługa jest kierowana do każdej z Pań która chce zaoszczędzić trochę czasu na porannej stylizacji włosów. Zabieg można wykonać zarówno na zniszczonych koloryzacjami, porowatych, matowych włosach jak i naturalnych zdrowych włosach.

Oferujemy Wam usługę, w której stosujemy najwyższej klasy produkty do pielęgnacji fryzur z keratyną. Cena zabiegu zależna od użytego specyfiku. Nasi specjaliści skonsultują się z Tobą i wybiorą najbardziej satysfakcjonujący produkt, w pełni dobrany do Twoich włosów.

  • Alfaparf Lisse Design Keratin – od 170zł
  • Amazon Keratin – od 300zł

Nie zwlekaj, umów się na wizytę lub bezpłatną konsultację za pośrednictwem aplikacji moment.pl. Dla naszych profesjonalistów najważniejsza jest Twoja satysfakcja.

Keratynowe prostowanie włosów